Community Website
Date | Wortham versus | Venue | Time |
April, Wednesday 25th | Walsham le Willows | Away | 18:30 |
April, Thursday 21st | Thornham Magna | Home | 18:30 |
April, Monday 25th | Ixworth | Home | 14:00 |
April, Tuesday 26th | Long Stratton | Away | 16:30 |
April, Wednesday 27th | St Botolph & District | Home | 18:30 |
May, Monday 2nd | Bury & District KO Cup | TBA | 14:00 |
May, Tuesday 3rd | Pulham Market | Away | 18:45 |
May, Wednesday 4th | Gipping Valley Swallows | Away | 18:45 |
May, Thursday 5th | Hoxne | Away | 18:30 |
May, Monday 9th | Elmswell Fox | Away | 14:00 |
May, Tuesday 10th | Stradbroke & District | Home | 18:45 |
May, Wednesday 11th | Bildeston | Home | 18:45 |
May, Monday 16th | G W Staniforth | Home | 14:00 |
May, Tuesday 17th | Stradbroke White Hart | Away | 18:45 |
May, Wednesday 18th | Thornham Magna | Away | 18:45 |
May, Monday 23rd | Stanton | Away | 14:00 |
ay, Wednesday 25th | Stowupland | Away | 18:45 |
May, Thursday 26th | Connaught Wensum | Home | 18:45 |
May, Monday 30th | Greene King | Home | 14:00 |
une, Wednesday 1st | Needham Market | Home | 18:45 |
June, Friday 10th | Gissing | Away | 18:45 |
June, Monday 6th | St Edmundsbury Gold | Away | 14:00 |
June, Tuesday 7th | Diss & District | Home | 18:45 |
June, Wednesday 8th | Old Newton | Away | 18:45 |
June, Monday 13th | Coney Weston Swallows | Home | 14:00 |
June, Tuesday 14th | Dickleburgh | Away | 18:45 |
June, Wednesday 15th | Haughley | Home | 18:45 |
June, Monday 20th | Brandon Town Gold | Home | 14:00 |
June, Wednesday 22nd | Walsham le Willows | Home | 18:45 |
June, Thursday 23rd | Thornham Magna | Away | 18:45 |
June, Monday 27th | Ixworth | Away | 14:00 |
June, Tuesday 28th | Long Stratton | Home | 18:45 |
July, Wednesday 29th | St Botolph & District | Away | 18:45 |
July, Monday 4th | Elmswell Fox | Home | 14:00 |
July, Tuesday 5th | Pulham Market | Home | 18:45 |
July, Wednesday 6th | Gipping Valley Swallows | Home | 18:45 |
July, Monday 11th | Coney Weston Swifts | Home | 14:00 |
July, Tuesday 12th | Stradbroke & District | Away | 18:45 |
July, Wednesday 13th | Bildeston | Away | 18:45 |
July, Monday 18th | GW Staniforth | Away | 14:00 |
July, Tuesday 19th | Stradbroke White Hart | Home | 18:45 |
July, Wednesday 20th | Thornham Magna | Home | 18:45 |
July, Monday 25th | Home | 14:00 | |
July, Wednesday 27th | Stowupland | Home | 18:45 |
July, Thursday 28th | Connaught Wensum | Away | 18:45 |
Aug, Monday 1st | Greene King | Away |
14:00 |
Aug, Wednesday 2nd | Needham Market | Away | 18:30 |
Aug, Thursday 3rd | Gissing | Home | 18:30 |
Aug, Monday 8th | St Edmundsbury Gold | Home | 14:00 |
Aug, Tuesday 9th | Diss & District | Away | 18:30 |
Aug, Wednesday 10th | Old Newton | Home | 18:30 |
Aug, Monday 15th | Brandon Town Gold | Away | 14:00 |
Aug, Tuesday 16th | Hoxne - UWL Plate semi final | Scole | 18:30 |
Aug, Wednesday 17th |
Haughley | Away | 18:30 |
Aug, Wednesday 31st |
St Edmundsbury Gold - Bury KO Cup semi final | Stanton | 14:00 |
Sept, Sunday 11th |
St Botolph's - Bury KO Cup Final | St Ed's | 14:00 |